O nas

Posiadamy Koncesję Nr 0848 z dnia 17 maja 1999 r. wydaną przez Prezesa Urzędu Kultury Fizycznej i Turystyki. Nasza agencja należy do Warszawskiej Izby Turystyki od dnia 8 czerwca 1994 r.

NOMADA Sp. z o.o. Biuro Pielgrzymkowo – Turystyczne istnieje na rynku pielgrzymkowo – turystycznym od 1991 roku. Organizowane przez Nas pielgrzymki, od wielu lat cieszą się dużym zainteresowaniem, a ich realizacja pozwala zdobywać Nam coraz to wiekszą lojalność Klientów.

Specjalizujemy się w organizacji wyjazdów pielgrzymkowych i to jest nasza siła od początku powstania firmy. Prowadzimy naszych pielgrzymów po miejscach bezpośrednio naznaczonych obecnością Chrystusa /Ziemia Święta i kraje biblijne/, a także po szlakach związanych z dokonaniami apostołów /Szlaki apostolskie/. Pragniemy równiez pogłębić wiedzę pielgrzymów o miejscach związanych z Objawieniami Maryjnymi położonymi na terenie nie tylko Europy. W naszej ofercie obok niezwykłych i gwarantujących głebokie przeżycia tras pielgrzymkowych, znajdziecie Państwo pobyty sanatoryjne, wyjazdy egzotyczne o charakterze turystycznym, a mając na uwadze zróżnicowane potrzeby Klientów organizujemy także wyjazdy na konkretne zamówienie, uwzględniające preferencje Klienta grupowego.

Opierając się na zdobytym doświadczeniu przygotowywane przez nas trasy uwzględniają wszelkie aspekty realiów danego miejsca, zapewniamy wykwalifikowanych i doświadczonych wieloletnią pracą przewodników i pilotów z zamiłowania, korzystamy ze sprawdzonych przewoźników lotniczych oferując najkorzystaniejsze połączenia lotnicze, gwarantujemy również sprawdzoną bazę hotelową zgodnie z zamówieniem.

Naszym priorytetem jest realizacja programu zgodnie z przedstawioną ofertą i zbudowanie długotrwałej relacji z Klientem, opierającej się na wzajemnym zaufaniu.

Nasza siedziba znajduje się w samym centrum Warszawy, co ułatwia bezpośredni kontakt z biurem, a w przypadku Klientów zamieszkujących poza miejscem naszej siedziby, proponujemy dowolny kontakt mailem, faxem lub pocztą.

Serdecznie Państwa zapraszamy !

W dniu 30.09.2011 z rąk Podsekretarz Stanu Pani Wice – Minister Sportu i Turystyki Katarzyny Sobierajskiej otrzymaliśmy nagrodę WAWRZYN POLSKIEJ TURYSTYKI. To dla nas ogromny zaszczyt i wyjątkowe wyróżnienie, będące najlepszym podziękowaniem za 20 lat pracy w turystyce.

Aktualny Certyfikat AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A. obowiązujący
od 01.01.2018 do 31.12.2018

Ubezpieczenie kosztów powrotu klientów do kraju, a także zwrotu wpłat wniesionych przez klientów za imprezę turystyczną

certyfikat

NOMADA jako członek Warszawskiej Izby Turystyki otrzymała następujące wyróżnienia:

Honorowa odznaka "Za zasługi dla turystyki" Dziękujemy za ...