Grupy zorganizowane

Zapraszamy organizatorów grup do współpracy. Z przyjemnością przygotujemy propozycję programu, uwzględniającego realne uwarunkowania dotyczące danej destynacji. Organizatorzy, którzy na przestrzeni blisko 25 lat już nam zaufali, potwierdzą, że to czym się kierujemy to rzetelność, wywiązywanie się z danego słowa, otwartość na pomysły autorskie oraz podtrzymywanie długoletniej współpracy we wzajemnym zaufaniu. Realizujemy programy wg potrzeb i sugestii organizatora grupy, mając na uwadze jak najlepszą jakość obsługi. Wybieramy sprawdzonych przewoźników lotniczych, przewoźników autokarowych, korzystamy ze sprawdzonej bazy hotelowej oraz przewodników, dla których to co wykonują, to przed wszystkim osobista pasja. Nasza specjalizacja to trasy biblijne, szlaki apostolskie, sanktuaria maryjne oraz inne sanktuaria zagraniczne przyciągające pielgrzymów z całego świata.

Prosimy o przysłanie zapytań drogą mailową lub kontakt telefoniczny, w celu sprecyzowania swoich wymagań, potrzeb i określenia wstępnego terminu wyjazdu. Przygotowujemy ofertę po sprawdzeniu rozkładu przelotów, dostępności miejsc w hotelach, a zatem zawsze są to propozycje mające pokrycie w przyszłej realizacji.

Przy organizacji wydarzeń na dużą skalę, podejmujemy się kompleksowej obsługi w zakresie wynajmu samolotów, wynajmu autokarów, rezerwacji miejsc noclegowych, świadczeń na miejscu.

Klientów indywidualnych zapraszamy do sprawdzania wyjazdów w dziale „POLECAMY Ostatnie miejsca”. Są to wyjazdy grupowe, do których można się dołączyć ;-).

W przypadku chęci wyjazdu indywidualnego w kraju, w Europie /Europa wschodnia, zachodnia, basen Morza Śródziemnego/, na bliskim wschodzie, chętnie pomożemy w rezerwacji hoteli, biletu lotniczego, przewodnika na miejscu oraz innych niezbędnych świadczeń.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY