O nas

NOMADA Biuro Pielgrzymkowo-Turystyczne Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie to gwarancja profesjonalnej organizacji wyjazdów pielgrzymkowych. Istniejemy na rynku pielgrzymkowo-turystycznym od 1991 roku, a organizowane przez nas podróże spełniają wszystkie wymogi prawne regulujące obszar rynku turystycznego. Realizujemy wyjazdy na zamówienie zarówno dla grup zorganizowanych, jak i dla Klientów indywidualnych. Przygotowujemy programy autorskie uwzględniając specyfikę konkretnych destynacji.
Zapraszamy do pielgrzymowania po Szlakach Biblijnych, Sanktuariach Maryjnych, Trasach Apostolskich. Pragniemy pogłębiać wiedzę pielgrzymów o miejscach świętych położonych na terenie Europy i całego świata. Mając na uwadze zróżnicowane potrzeby Klienta poza cieszącymi się stałym zainteresowaniem trasami pielgrzymkowymi, każdorazowo możemy przygotować spersonalizowaną ofertę na miarę wyjątkowych oczekiwań.
Proponowane trasy uwzględniają doskonałą znajomość realiów danego miejsca. Współpracujemy z wykwalifikowanymi, doświadczonymi przewodnikami i pilotami, którzy przygotowani na każdą sytuację, z oddaniem i z pasją wykonują swoją pracę. Korzystamy z usług sprawdzonych partnerów: przewoźników lotniczych, przewoźników autokarowych, obiektów hotelarskich, bazy gastronomicznej.
Nasza oferta to:
– organizacja wyjazdów pielgrzymkowych dla osób indywidualnych i dla grup zorganizowanych na zamówienie
– organizacja wyjazdów turystycznych dla osób indywidualnych i dla grup zorganizowanych na zamówienie
– rezerwacja hoteli na całym świecie w zależności od potrzeb Klienta
– wynajem autokarów, mikrobusów
– rezerwacja biletów lotniczych dla osób indywidualnych oraz dla grup zorganizowanych

-ubezpieczenia dla osób indywidualnych oraz dla grup zorganizowanych

– wynajem sprzętu tour guide system firmy VOX POLSKA S.A

Tarcza finansowa

Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju 2.0 to program, którego celem jest pomoc finansowa dla firm z branż, które musiały ograniczyć lub zawiesić działalność w związku z sytuacją epidemiologiczną związaną z COVID-19.

“Pomoc udzielana mikrofirmom, małym i średnich firmom jest przeznaczona na pokrycie kosztów związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą, na przykład na pokrycie kosztów wynagrodzeń pracowników, kosztów zakupu towarów i materiałów, kosztów usług obcych, bieżących kosztów obsługi finansowania zewnętrznego, kosztów najmu nieruchomości użytkowanej na cele prowadzenia działalności gospodarczej, kosztów wszelkich należności publicznoprawnych, kosztów zakupu sprzętu i innych środków trwałych niezbędnych do prowadzenia działalności gospodarczej.” biznes.gov.pl

Pielgrzymuj z nami

Doświadczenie

Profesjonalizm

Pasja

Kompetencja

Zgodnie z obowiązującymi przepisami posiadamy wpis do rejestru organizatorów turystyki i przedsiębiorców ułatwiających nabywanie powiązanych usług turystycznych oraz Koncesję o numerze 0848 z dnia 17 maja 1999 roku wydaną przez Prezesa Urzędu Kultury Fizycznej i Turystyki.

Nasze certyfikaty

Aktualny Certyfikat – Gwarancja ubezpieczeniowa ważna od 08.03.2023 do 07.03.2024

Certyfikat – Gwarancja ubezpieczeniowa ważna od 08.03.2024 do 07.03.2025

Wawrzyn Polskiej Turystyki

W dniu 30.09.2011r. z rąk Podsekretarz Stanu Pani Wiceminister Sportu i Turystyki – Katarzyny Sobierajskiej otrzymaliśmy nagrodę Wawrzyn Polskiej Turystyki. To dla nas ogromny zaszczyt i wyjątkowe wyróżnienie, będące najlepszym podziękowaniem za 20 lat pracy w turystyce.