O nas

Biuro pielgrzymkowe NOMADA z siedzibą w Warszawie – profesjonalna organizacja pielgrzymek

Biuro pielgrzymkowe NOMADA istnieje na rynku pielgrzymkowo-turystycznym od 1991 roku. Organizowane przez nas pielgrzymki od wielu lat cieszą się dużym zainteresowaniem, a profesjonalizm, z jakim je przygotowujemy, sprawia, że możemy cieszyć się coraz większym gronem usatysfakcjonowanych Klientów.

Pielgrzymki do Włoch, Gruzji i nie tylko – zapraszamy do kontaktu

Nasza firma od początku specjalizuje się w organizacji wyjazdów pielgrzymkowych. Prowadzimy pielgrzymów po miejscach bezpośrednio naznaczonych obecnością Chrystusa (Ziemia Święta i kraje biblijne), a także po szlakach związanych z dokonaniami apostołów (szlaki apostolskie). Pragniemy również pogłębić wiedzę pielgrzymów o miejscach związanych z objawieniami maryjnymi położonymi na terenie Europy, jak też poza nią. W naszej ofercie obok niezwykłych i gwarantujących głębokie przeżycia tras pielgrzymkowych znajdziesz pobyty sanatoryjne (m.in. na Litwie) oraz wyjazdy egzotyczne o charakterze turystycznym. Mając na uwadze zróżnicowane potrzeby Klientów, organizujemy również wyjazdy na konkretne zamówienie, uwzględniające preferencje Klienta grupowego.

Profesjonalna organizacja pielgrzymek – sprawdź naszą ofertę

Opierając się na zdobytym doświadczeniu, przygotowywane przez nas trasy uwzględniają wszelkie aspekty realiów danego miejsca. Zapewniamy wykwalifikowanych i doświadczonych przewodników oraz pilotów z zamiłowania. Korzystamy z usług sprawdzonych przewoźników lotniczych proponujących najkorzystniejsze połączenia lotnicze, a także gwarantujemy sprawdzoną bazę hotelową. Naszym priorytetem jest dokładna realizacja programu organizowanych pielgrzymek i zbudowanie długotrwałej relacji z Klientem, opierającej się na wzajemnym zaufaniu. Nowością w dostępnej ofercie są wyjazdy sanatoryjne na Litwę. Jeśli zależy Ci na niczym niezakłóconym relaksie, szerokim zestawie zabiegów leczniczych (m.in. masaże, kąpiele, okłady lecznicze, inhalacje) oraz bogatym programie kulturalnym, to jesteś w dobrym miejscu. Sanatoria na Litwie cieszą się świetną opinią i jesteśmy głęboko przekonani, że spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Odwiedź nasze biuro pielgrzymkowe i dowiedz się więcej

Siedziba biura pielgrzymkowego NOMADA znajduje się w samym centrum Warszawy, co ułatwia bezpośredni kontakt. Proponujemy również inne formy komunikacji – e-mail, poczta. Zgodnie z obowiązującymi przepisami posiadamy Koncesję Nr 0848 z dnia 17 maja 1999 roku, wydaną przez Prezesa Urzędu Kultury Fizycznej i Turystyki. Nasza agencja należy do Warszawskiej Izby Turystyki od dnia 8 czerwca 1994 roku. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Serdecznie Państwa zapraszamy !

W dniu 30.09.2011 z rąk Podsekretarz Stanu Pani Wice – Minister Sportu i Turystyki Katarzyny Sobierajskiej otrzymaliśmy nagrodę WAWRZYN POLSKIEJ TURYSTYKI. To dla nas ogromny zaszczyt i wyjątkowe wyróżnienie, będące najlepszym podziękowaniem za 20 lat pracy w turystyce.

Aktualny Certyfikat AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A. obowiązujący
od 01.01.2021 do 31.12.2021

Ubezpieczenie kosztów powrotu klientów do kraju, a także zwrotu wpłat wniesionych przez klientów za imprezę turystyczną

NOMADA jako członek Warszawskiej Izby Turystyki otrzymała następujące wyróżnienia:

Honorowa odznaka "Za zasługi dla turystyki" Dziękujemy za ...