Zestawy słuchawkowe

Dla zapewnienia wysokiej jakości obsługi biuro NOMADA zapewnia swoim pielgrzymom urządzenia do oprowadzania grupowego Radioguide ® firmy VOX POLSKA.

System VOX to komfort zwiedzania dostępny już dla każdego naszego turysty. Wszyscy uczestnicy grupy mają możliwość słuchania objaśnień przewodnika nawet z dalszej odległości, a podczas zwiedzania na otwartej przestrzeni uczestnicy mogą nie tracąc nic z przekazywanych wiadomości oddawać się wdzięcznej czynności np. robienia zdjęć. Co bardzo istotne przy nawiedzaniu miejsc sakralnych, historycznych oraz miejsc pamięci, System VOX pozwala na zachowanie charakteru miejsca oraz dyskretne poznawanie często zatłoczonych obiektów i wnętrz. Każdy turysta wyposażony jest w indywidualny odbiornik, a przewodnik w nadajnik, dzięki któremu może bez potrzeby zatrzymywania się podczas dłuższych przejść trafić z przekazem do wszystkich uczestników grupy. Urządzenia Systemu VOX dzięki prostej budowie obsługuje się intuicyjnie.

Firma VOX POLSKA, z której usług korzystamy, zapewnia kompleksową usługę w zakresie: wynajmu, dostawy w wyznaczone miejsce na terenie kraju i zagranicą.

POLECAMY !
www.voxpolska.pl

Informacje

Informacje